image08

05.10.2022 r. odbyły się zawody rejonowe w lidze lekkoatletycznej na stadionie Wierchy. Nasza szkoła wystawiła dwie drużyny - dziewcząt i chłopców. Konkurencje składające się na wynik to: blok szybkościowy (biegi na 100, 200, 400 m), blok wytrzymałościowy (biegi na 800, 1500 m), blok rzutny (kula, oszczep, dysk) oraz skocznościowy (skok wzwyż oraz skok w dal).

Suma ze wszystkich konkurencji pozwoliła naszym dziewczętom na zajęcie 7-go miejsca (284 pkt) Chłopcy natomiast zajęli 1 miejsce (868 pkt).

Zwycięstwo w zawodach zagwarantowało naszym chłopcom zakwalifikować się na Finał Wojewódzki, który w maju odbędzie się prawdopodobnie w Przemyślu.

Naszą szkołę reprezentowali:

Zubel Adam 1A

Pawłowski Kacper 1E

Komarski Sylwester 1E

Opiekunami drużyny byli: Sebastian Stangierski oraz Damian Dziewiński.