image02   25.03.2022r. przy pięknej i słonecznej pogodzie odbyły się na sanockich Błoniach zawody powiatowe w drużynowo-indywidualnych biegach przełajowych. Organizatorem zawodów był Zespół Szkół Nr 3. Nasza szkoła wystawiła reprezentację chłopców. Pojawiło się w niej kilku nowych zawodników. Każdą drużynę mogło reprezentować maksymalnie 6 chłopców, przy czym punkty dla szkoły zdobywało tylko 5 najlepszych. Nasi uczniowie w większości zakończyli rywalizację w pierwszej dziesiątce zawodów, co pozwoliło nam wygrać, automatycznie awansując na kolejny etap.

Szkołę naszą reprezentowali: Mikołaj Łuczka 1S, Sebastian Szczygielski 2S, Mateusz Pyszko 3M, Seweryn Mikoś 3E, Dawid Burnat oraz Damian Myćka z 3A.

Opiekunami drużyny byli: Sebastian Stangierski i Damian Dziewiński.