W dniach 24 oraz 25 października w naszej szkole rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rywalizację rozpoczęły dziewczyny, które w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na miejscu piątym. Następnie do gry przystąpili chłopcy - zdobywając I miejsce zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowej Dębie.
Reprezentacja dziewcząt: Piszko Renata 4TF, Gąsior Sandra 2TF, Wach Katarzyna 4TF.
Reprezentacja chłopców: Mołczan Łukasz 1TA, Gocek Arkadiusz 4TS, Gocek Dawid 3TM.
Szczegółowe wyniki przedstawiamy poniżej:
DZIEWCZĘTA
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
ZS 3 SANOK |
2-3 |
3-0 |
5-3 |
1-1 |
2 |
||
ZS 2 SANOK |
3-2 |
3-0 |
6-2 |
2-0 |
1 |
||
II LO KROSNO |
0-3 |
0-3 |
0-6 |
0-2 |
3 |
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
ZSP 5 KROSNO |
3-1 |
3-1 |
6-2 |
2-0 |
1 |
||
ZSE BRZOZÓW |
1-3 |
0-3 |
1-6 |
0-2 |
3 |
||
ZS 5 SANOK |
1-3 |
3-0 |
4-3 |
1-1 |
2 |
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
ZSP 1 KROSNO |
3-0 |
3-1 |
6-1 |
2-0 |
1 |
||
I LO SANOK |
0-3 |
3-0 |
3-3 |
1-1 |
2 |
||
ZSP 4 KROSNO |
1-3 |
0-3 |
1-6 |
0-2 |
3 |
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
II LO SANOK |
3-0 |
3-1 |
6-1 |
2-0 |
1 |
||
MZS 5 KROSNO |
0-3 |
0-3 |
0-6 |
0-2 |
3 |
||
ZS 1 SANOK |
1-3 |
3-0 |
4-3 |
1-1 |
2 |
ZASTOSOWANO SCHEMAT GIER:
UTWORZONO GRUPĘ I ROZEGRANO MECZE ,,KAŻDY Z KAŻDYM’’
MECZE FINAŁOWE
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
4. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
ZS 2 SANOK |
1-3 |
3-1 |
3-1 |
7-5 |
2-1 |
2 |
||
ZSP 5 KROSNO |
3-1 |
0-3 |
0-3 |
3-7 |
1-2 |
4 |
||
ZSP 1 KROSNO |
1-3 |
3-0 |
0-3 |
4-6 |
1-2 |
3 |
||
II LO SANOK |
1-3 |
3-0 |
3-0 |
7-3 |
2-1 |
1 |
I MIEJSCE – II LO SANOK
II MIEJSCE – ZS 2 SANOK
III MIEJSCE – ZSP 1 KROSNO
IV MIEJSCE – ZSP 5 KROSNO
V – VIII MIEJSCE – ZS 3 SANOK, ZS 5 SANOK, ZS 1 SANOK, I LO SANOK
IX –XII MIEJSCE – ZSE BRZOZÓW, ZSP 4 KROSNO, MZS 5 KROSNO, II LO KROSNO
AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:
1. II LO SANOK
2. ZS 2 SANOK
CHŁOPCY
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
4. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
ZSE BRZOZÓW |
3-1 |
3-0 |
3-0 |
9-1 |
3-0 |
1 |
||
ZSP 4 KROSNO |
1-3 |
3-0 |
3-0 |
7-3 |
2-1 |
2 |
||
ZSP 2 KROSNO |
0-3 |
0-3 |
0-3 |
0-9 |
0-3 |
4 |
||
ZSP 1 KROSNO |
0-3 |
0-3 |
3-0 |
3-6 |
1-2 |
3 |
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
ZS CZUDEC |
2-3 |
3-0 |
5-3 |
1-1 |
2 |
||
ZS 2 SANOK |
3-2 |
3-0 |
6-2 |
2-0 |
1 |
||
I LO SANOK |
0-3 |
0-3 |
0-6 |
0-2 |
3 |
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
ZSP 5 KROSNO |
0-3 |
3-1 |
3-4 |
1-1 |
2 |
||
II LO SANOK |
3-0 |
3-0 |
6-0 |
2-0 |
1 |
||
MZS 5 KROSNO |
1-3 |
0-3 |
1-6 |
0-2 |
3 |
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
4. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
ZS 3 SANOK |
3-0 |
3-0 |
3-0 |
9-0 |
3-0 |
1 |
||
ZS 1 SANOK |
0-3 |
2-3 |
3-1 |
5-7 |
1-2 |
3 |
||
II LO KROSNO |
0-3 |
3-2 |
3-1 |
6-6 |
2-1 |
2 |
||
ZS 5 SANOK |
0-3 |
1-3 |
1-3 |
2-9 |
0-3 |
4 |
ZASTOSOWANO SCHEMAT GIER:
UTWORZONO GRUPĘ I ROZEGRANO MECZE ,,KAŻDY Z KAŻDYM’’
MECZE FINAŁOWE
Szkoła |
1. |
2. |
3. |
4. |
lotki |
sety |
mecze |
miejsce |
II LO SANOK |
0-3 |
3-1 |
3-0 |
6-4 |
2-1 |
2 |
||
ZS 3 SANOK |
3-0 |
3-0 |
3-1 |
9-1 |
3-0 |
1 |
||
ZS 2 SANOK |
1-3 |
0-3 |
3-1 |
4-7 |
1-2 |
3 |
||
ZSE BRZOZÓW |
0-3 |
1-3 |
1-3 |
2-9 |
0-3 |
4 |
I MIEJSCE – ZS 3 SANOK
II MIEJSCE – II LO SANOK
III MIEJSCE – ZS 2 SANOK
IV MIEJSCE – ZSE BRZOZÓW
V – VIII MIEJSCE – ZSP 4 KROSNO, ZS CZUDEC, II LO KROSNO, ZSP 5 KROSNO
IX –XII MIEJSCE – ZS 1 SANOK, ZSP 1 KROSNO, MZS 5 KROSNO, I LO SANOK
XIII –XIV MIEJSCE – ZS 5 SANOK, ZSP 2 KROSNO
AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:
1. ZS 3 SANOK
2. II LO SANOK