kometkaDnia 28 października w naszej szkole odbyły się zawody sportowe w badmintona chłopców.  Reprezentacje szkół średnich z Sanoka, Brzozowa, Krosna i Iwonicza  zostały podzielone na 5 grup. Po kilkugodzinnych rywalizacjach udało się wyłonić zwycięzców poszczególnych "trójek". Do półfinałów zakwalifikowały się: ZSP 4 Krosno, I LO Sanok, II LO Sanok oraz nasza chluba ZS 3 Sanok, natomiast ZS 2 Sanok od razu awansowali do finału. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowały się dwa pierwsze miejsca: ZS 2 Sanok i II LO Sanok.Poniżej prezentuje się kwalifikacja końcowa wszystkich uczestników:

I MIEJSCE –  ZS 2 SANOK

II MIEJSCE – II LO SANOK

III MIEJSCE –  ZS 4 KROSNO


IV MIEJSCE – ZS 3 SANOK

V MIEJSCE – I LO SANOK

VI - VII MIEJSCE – ZSE BRZOZÓW, ZS 5 SANOK, ZS IWONICZ

IX – XI MIEJSCE –  ZSP 3 KROSNO, ZSP 1 KROSNO, ZSP 6 KROSNO

XIII - XV MIEJSCE – ZS 1 SANOK, ZSP 5 KROSNO, ZS 4 SANOK, I LO BRZOZÓW

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK