badminton_rakietki

Dzień po zawodach chłopców nastąpił czas na nasze dziewczyny. Rozgrywki polegały na bardzo zbliżonych zasadach. Piętnaście drużyn ze szkół średnich z miasta Sanoka i okolic. Losowanie podzieliło zespoły na 5 grup, z których pierwsze miejsca zakwalifikowały się do półfinałów, z wyjątkiem 3 grupy, której zwycięzca (bez przydługawych wstępów) dostał się do finału. Nasza reprezentacja trafiła na silnego przeciwnika, bo jak się okazało, I LO Sanok zdobyło pierwsze miejsce, przy czym zakwalifikowało się do zawodów wojewódzkich. Razem z nimi pojedzie reprezentacja II LO Sanok. Poniżej prezentuje się pełna kwalifikacja poszczególnych drużyn:

 

I MIEJSCE –  I LO SANOK

II MIEJSCE – II LO SANOK

III MIEJSCE –  ZS 5 KROSNO


 IV MIEJSCE – ZS 3 SANOK

V MIEJSCE – ZS IWONICZ

VI - VII MIEJSCE – ZS 5 SANOK, I LO KROSNO , ZSE BRZOZÓW

IX – XI MIEJSCE –  ZSE-R LESKO, ZS 4 KROSNO, ZS 2 SANOK

XIII - XV MIEJSCE – ZS 6 KROSNO, ZS 1 SANOK, ZS 4 SANOK, ZSSP MIEJSCE PIASTOWE

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

I MIEJSCE –  ZS 2 SANOK

II MIEJSCE – II LO SANOK

III MIEJSCE –  ZS 4 KROSNO

 

IV MIEJSCE – ZS 3 SANOK

V MIEJSCE – I LO SANOK                                        

VI - VII MIEJSCE – ZSE BRZOZÓW, ZS 5 SANOK, ZS IWONICZ

IX – XI MIEJSCE –  ZSP 3 KROSNO, ZSP 1 KROSNO, ZSP 6 KROSNO

XIII - XV MIEJSCE – ZS 1 SANOK, ZSP 5 KROSNO, ZS 4 SANOK, I LO BRZOZÓW

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK