Zachęcamy wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców, przyjaciół do zagłosowania na pracę konkursową przygotowaną przez ucznia naszej szkoły – Kacpra Łukaszewskiego z klasy 2TI (na stronie znajdują się dwie Jego propozycje biorące udział w konkursie na logo projektu Erasmus+).

Głosujemy od 12 listopada 2020r. (system podpowie, ile dni pozostało do zamknięcia konkursu).
W celu oddania głosu należy zeskanować kod QR, który przekieruje Was na odpowiednią stronę.
Zamieszczamy także link:
https://www.tricider.com/brainstorming/2gIBK4c2vnR
Proponujemy udostępnić ten post wśród swoich znajomych.
Zapraszamy do głosowania!

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK