otylia   Z inicjatywy burmistrza Tomasza Matuszewskiego, przy wsparciu organizacyjnym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka, 7 października odbędzie się w Sanoku spotkanie z Otylią Jędrzejczak oraz współpracownikami jej Fundacji, realizującymi ogólnopolski projekt "Mistrzynie w Szkołach". "Mistrzynie w szkołach" to autorski projekt Otylii Jędrzejczak, którego celem jest mobilizacja dziewcząt w wieku licealnym do zwiększenia aktywności ruchowej. To specjalna lekcja wf-u, podczas której do uczestniczek trafia jasny przekaz - że sport uczy determinacji, konsekwencji w dążeniu do celu, szacunku do samego siebie i otoczenia.


Poniżej przekazujemy Państwu list od Otylii Jędrzejczak, a w załączniku instrukcję, jak dokonać rejestracji. Zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej lekcji z Mistrzynią Olimpijską.

 

 

Szanowni Państwo,
zapraszamy Państwa szkołę na niezwykłą lekcję w-fu dla dziewcząt z VII i VIII klasy szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych, którą poprowadzą mistrzynie olimpijskie, świata i Europy. Swoją obecnością w poprzednich edycjach zaszczyciły nas już m.in. Justyna Święty-Ersetic, Małgorzata Glinka-Mogentale, Iwona Guzowska, Katrin Kargbo, Katarzyna Woźniak. Projekt organizowany jest przez Fundację Otylii Jędrzejczak a sama Otylia Jędrzejczak jest zawsze obecna i motywuje uczestniczki podczas projektu. Lekcja w-fu odbędzie się w Sanoku w Centrum Sportowo-Dydaktycznym Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku przy ul. Adama Mickiewicza 21 już 7 października.
Projekt "Mistrzynie w Szkołach" to wyjątkowa lekcja wf-u skierowana dla dziewcząt z Państwa szkoły
z "Mistrzyniami" czyli medalistkami olimpijskimi, Mistrzostw Świata i Europy rozmaitych dyscyplin. Każda z uczestniczek otrzymuje pakiet startowy, w którym między innymi znajduje się bawełniany worko/plecak, koszulka, maseczka/komin i woda. Natomiast szkoła otrzymuje pakiet 10 szt. gum wykorzystywanych podczas lekcji z mistrzyniami oraz drogą mailową link do nagranych filmików instruktażowych z wykorzystaniem takich właśnie gum.
Lekcja z mistrzyniami ma przekonać młode dziewczyny, że nie warto opuszczać lekcji wychowania fizycznego. Ma na celu zmotywowanie Uczennic w dążeniu do wyznaczonych celów i szacunku
w podejściu do drugiego człowieka.
Aby szerzej przedstawić Państwu projekt zapraszam na naszą stronę internetową 
www.mistrzyniewszkolach.pl

Jednocześnie zapewniamy, że projekt będzie zorganizowany i będzie odbywał się zgodnie ze wszystkimi obostrzeniami i wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Ministerstwa Sportu i Ministerstwa Zdrowia dotyczącymi zagrożenia epidemiologicznego SARS–CoV 2.
Serdecznie zapraszam!
Otylia Jędrzejczak z ekipą Fundacji.

 

Wszystkie zainteresowane dziewczyny (liczba miejsc ograniczona – 30)

proszone są o kontakt z p. Andrzejem Śliwka - nauczycielem wf-u do dnia 22.09.2020.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK