Mamy zaszczyt poinformować, że 19 uczniów naszej szkoły otrzymało stypendia za wyniki w nauce. Są to: Bartłomiej Bałuszyński, Maciej Bigos, Jakub Borgosz, Arkadiusz Czerkies, Michał Krajnik, Michał Kuszewski, Damian Matuła, Michał Mołczan, Mikołaj Mołczan, Klaudia Pojnar, Kacper Rocki, Marcel Solon, Szymon Szelast, Dariusz Wacek, Krystian Walko, Norbert Wojtowicz, Wiktoria Wowk, Mateusz Wójcicki, Krzysztof Zając.

Stypendia są przyznawane przez Starostwo Powiatowe w Sanoku w ramach ,,Powiatowego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów pobierających naukę na terenie Powiatu Sanockiego”. Warunkiem otrzymania stypendium jest uzyskanie na zakończenie roku szkolnego średniej ocen co najmniej 4,9. Kwota wypłacanego stypendium to 200 zł miesięcznie wypłacane w okresie 10 miesięcy.

Serdecznie gratulujemy naszym najlepszym uczniom sukcesu.

http://www.powiat-sanok.pl/oswiata/dokumenty/wykaz-przyznanych-stypendiow-dla-uczniow-powiatu-sanockiego-na-rok-szkolny-2020-2021-547/

http://www.powiat-sanok.pl/oswiata/dokumenty/wykaz-przyznanych-stypendiow-dla-uzdolnionych-uczniow-pobierajacych-nauke-na-terenie-powiatu-sanockiego-548/

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK