06-koncert   12 lutego 2016 w auli PWSZ w Sanoku odbył się Koncert Charytatywny dla Krystiana Mermera  „Dobro zawsze wraca”. Zespół Szkół nr 3 był współorganizatorem Koncertu. Wystąpili: szkolna Orkiestra Dęta (uczniowie i absolwenci),  kabaret Michał Żeliszewski i koleżanki, duet gitarowy Paweł Libront i Piotr Nowicki, duet wokalny Józek Podwapiński i Wiktoria Reguła,  Dagmara Wójciak z zespołem „Sadoma”.  Pomoc techniczną (nagłośnienie i obsługa  sceny) zapewnili: Mateusz Wojtoń, Bartosz Radwański, Tomasz Milczanowski, Maciej Longawa. Dziękujemy młodzieży reprezentującej  ZS3 na scenie, a także  dyrekcji, nauczycielom i młodzieży szkolnej za liczny udział w Koncercie. Pamiętajmy - dobro zawsze wraca. 

 

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK