W listopadzie 2009r. nasza szkoła uczestniczyła w konkursie „Gumowy surowiec”, którego zadaniem było poszerzenie wiedzy uczniów związanej z utylizacją zużytych opon oraz uświadomienie konsekwencji niewłaściwego postępowania ze zniszczonymi oponami!. Do konkursu zgłosiło się ponad trzysta zespołów z całej Polski. Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku reprezentowali przedstawiciele klasy 2 TK pod przewodnictwem dr Edyty Kulawiak-Roman: Adrian Drwięga, Maciej Szczudlik, Maciej Husak, Adrian Babiarz, Mateusz Rybka, Mateusz Wiątek, Konrad Bosak, Bartosz Kardasz, Marcin Kurkarewicz oraz Agnieszka Gagatko (kapitan uczniowskiego zespołu).
Nasza szkoła zajęła w tym zmaganiach 12 miejsce w Polsce, co usatysfakcjonowało naszych przedstawicieli, gdyż poziom tego konkursu był bardzo wysoki. Jednak pozostał mały niesmak, ponieważ okazało się, że osoby, które zajęły najwyższe miejsca, złamały nawet po kilka zasad określonych w regulaminie. Ucieszylibyśmy się, gdyby zweryfikowano wyniki.
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK