Rozstrzygnięto konkurs szkolny pt. „LOGO SZKOŁY” zorganizowany przez Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku. Opiekunem konkursu był Arkadiusz Zulewski. Komisja w składzie: przew. Krzysztof Futyma, Arkadiusz Zulewski, Mariusz Piejko, Roman Rymar przyznała I nagrodę Krystianowi Jaworskiemu, II nagrodę zdobył Dawid Baran. Nagrodzeni otrzymali kupony rabatowe do zrealizowania w salonie komputerowym FH MERLIN w Sanoku przy ulicy Lenartowicza 2.


Głównym sponsorem była FH MERLIN w Sanoku oraz Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku.

logo_merlin
Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku dziękuje sponsorowi za udział w projekcie.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK