W dniu 10.02.2010 odbyły się szkolne eliminacje Olimpiady Techniki Samochodowej przygotowanej przez wicedyrektora Bogdana Bałuta. Spośród uczniów klasy 3TS biorących udział , awans do półfinału Olimpiady uzyskało 3 uczniów :

Jakima Janusz

Kwolek Kamil

Lewicki Daniel


Uczniowie będą reprezentować szkołę w półfinale ogólnopolskim, który odbędzie się 27.03.2010 r. w Warszawie na Politechnice Warszawskiej. Życzymy powodzenia w kolejnym szczeblu Olimpiady.


Olimpiada, wyniki szczegółowe :

Kwolek Kamil 46pkt

Lewicki Daniel 45pkt

Jakima Janusz 44pkt

Grzybowski Karol 42pkt

Zubik Michał 39pkt

Łuczejko Robert 37pkt

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK