Czy dobrze znamy historię Sanoka i ludzi związanych z naszym miastem? O tym mogli się przekonać uczestnicy konkursu historyczno-polonistycznego pod hasłem „Sanok – moje miasto”, który odbył się 14 grudnia 2009r. Udział w nim wzięło 24 uczniów naszej szkoły. Pytania dotyczyły historii naszego miasta, znanych ludzi związanych z Sanokiem, malarzy, pisarzy, poetów, a także miejsc, które każdy sanoczanin powinien znać. Co ciekawe, wszyscy uczestnicy konkursu odpowiadali na pytania siedząc przed komputerami w swoich domach. Było to możliwe dzięki platformie Moodle. Organizatorkami konkursu były panie: Katarzyna Wronkowicz-Rogos i Dorota Piejko. Stroną techniczną konkursu zajął się pan Mariusz Piejko.


Wyniki konkursu:

I.   Patryk Garbaszewski 1Ta

II.  Jakub Zimoń 3Ti

Daniel Wójcik 3Te

III. Przemysław Dawid 4Ts

Maciej Szczudlik 2Tk

wyróżnienie:

Łukasz Adamiak 4Tk

Dawid Fal 1Ta

Tomasz Furdak 2Tk
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK