matura

W  piątek 30.04.2010r. uczniowie klas trzecich na uroczystej akademii  pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki z klas czwartych technikum
i trzeciej liceum profilowanego. W krótkim przemówieniu przedstawiciel klas trzecich pożegnał tegorocznych absolwentów. Wspomniał  przy tym
o powstałych w ciągu tych kilku lat znajomościach i przyjaźniach. Podkreślał ich znaczenie i wyrażał nadzieje, że będą one pielęgnowane także poza murami szkoły.
Na zakończenie przemówienia zwrócił się do tegorocznych absolwentów
z życzeniami powodzenia w  dorosłym życiu.

 

Po przemówieniu zaprezentowana została krótka część artystyczna przygotowana przez klasę 3TE. Rozpoczęła się ona od ostatniej klasówki z kilku przedmiotów, którą napisali przedstawiciele wszystkich klas maturalnych. Nagrodami były nie oceny, ale skromne nagrody rzeczowe. Następnie w formie relacji telewizyjnej przedstawiono trzy dni z życia maturzystów, którzy zdają egzaminy maturalne z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego. W sposób  humorystyczny przedstawiono reakcje maturzystów po zakończeniu egzaminu. Były one różne: od euforii po rezygnację i wizję powtórki matury za rok. Część artystyczną zakończył występ orkiestry dętej.


Drodzy maturzyści! Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Wychowawcy i koledzy z klas młodszych Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku życzą Wam powodzenia podczas tych ważnych dla Was egzaminów.
Wszystkim absolwentom  Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku życzymy, aby krok po kroku realizowali swoje plany
i marzenie, by każda ich decyzja kończyła się sukcesem.

"Bo zwyciężać mogą Ci co wierzą, że mogą"

{jcomments off}

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK