Na uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów naszej szkoły gościliśmy Posła na Sejm RP Piotra Uruskiego oraz zespół folklorystyczny z Niemiec, RUDOLSTADT. Zespół ten brał udział w Międzynarodowym Festiwalu Dzieci Gór i Dolin, nad którym patronat honorowy objął Poseł Piotr Uruski. W celu uatrakcyjnienia pobytu młodzieży niemieckiej na Podkarpaciu, zespół wraz z opiekunami gościł w naszej szkole, a polska młodzież miała możliwość obejrzenia zagranicznych tańców ludowych i wysłuchania muzyki folkowej ich regionu.
Ten specjalny dzień uświetniły także występy naszych uczniów: instrumentalno – wokalne, kabaretowe, taneczne; zaprezentowała się także debiutująca grupa cheearleaderek, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem obecnych.
Wszystkich artystów społeczność szkolna nagrodziła gromkimi brawami.
Dyrektor szkoły, Krzysztof Futyma, podziękował kadrze pedagogicznej i uczniom za udany rok szkolny.
Po odebraniu świadectw młodzież rozpoczęła wyczekiwane wakacje.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK