21.05.2024 uczniowie zawodu TECHNIK MECHANIK (klasy 2A, 2AE ,3A, i 4A) mieli przyjemność uczestniczyć w szkoleniu narzędziowym ,,Świat narzędzi skrawających - szkolenie dla Młodych Techników”. Odbyło się ono w Katowicach w ISCAR POLAND Sp Z.O.O - drugiej największej na świecie firmie produkującej narzędzia skrawające. Podczas kilkugodzinnego wykładu uczniowie nabyli wiedzę z zakresu obróbki skrawaniem, materiałów obrabianych, materiałów narzędziowych, najnowszych strategii obróbczych, powłok PVD i CVD. Zapoznali się także z Portfiolio ISCAR’a (wiercenie, frezowanie ,toczenie i rowkowanie). Po krótkiej przerwie obiadowej odbyły się pokazy praktyczne między innymi toczenia, frezowania na dużych wysięgach, wiercenia narzędziami składanymi z wykorzystaniem maszyn CNC OKUMA i HERMLE 5 osi. Wszyscy uczniowie otrzymali Certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Serdeczne dziękujemy Dyrektorowi Generalnemu ISCAR POLAND Panu Robertowi Zielińskiemu za zaproszenie, dyrektorowi technicznemu Panu Marcinowi Różańskiemu za profesjonalne i bardzo ciekawe przedstawienie tematyki obróbki skrawaniem CNC oraz całemu zespołowi Firmy ISCAR POLAND za bardzo miłe i życzliwe przyjęcie.

Opiekunowie i uczniowie klasy 2A, 2AE, 3A, 4A.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK