Wojsko Polskie zaprasza młodych ochotników do spędzenia części swoich wakacji na dobrowolnym, darmowym i ochotniczym szkoleniu wojskowym . ,,Wakacje z Wojskiem’’. Zaplanowanoturnusy szkoleń 27 dni w całej Polsce. Pierwszy startuje już 10 czerwca, kolejny 15 lipca i ostatni 19 sierpnia.

Można wybrać dowolne miejsce i termin. Za szkolenie każdy uczestnik otrzyma  6 tys. zł. w skali pełnego miesiąca. Szkolenie Projekt wakacyjnej służby jest skierowany przede wszystkim do osób pełnoletnich w wieku 18-35 lat – szczególnie do tegorocznych maturzystów, studentów, osób w przerwie wakacyjnej oraz tych szukających pracy i zajęcia wakacyjnego. Służba w tym wypadku może stanowić alternatywę dla zwykłej pracy sezonowej.

Oferta „Wakacje z wojskiem” to 70 lokalizacji w całym kraju. Można wybrać odpowiednią dla siebie jednostkę wojskową – czy to pod kątem odległości, terminu, czy charakteru służby. Będzie można się sprawdzić m .in. jako żołnierz wojsk lądowych - piechoty, marynarz, żołnierz desantu, czołgista, rakietowiec i wiele innych. Dla każdego wojskowi rekruterzy znajdą pasujący model służby.    „Wakacje z wojskiem” to spełnienie obowiązku wobec ojczyzny i bliskich. To wyraz odpowiedzialności za swoje życie i bezpieczeństwo innych. To powód do dumy, że robi się wielką rzecz i daje radę. To ważny aspekt dla młodych ludzi. To taki swoisty test dojrzałości. KAŻDY kto będzie z nami podczas „Wakacji z wojskiem” będzie miał szansę na dłużej związać się z Wojskiem Polskim – czy to jako żołnierz aktywnej rezerwy, czy jako terytorials w WOT, a może nawet jako żołnierz zawodowy, czy podchorąży jednej z naszych akademii wojskowych. To szansa na stabilizację i rozwój.

Więcej informacji https://tiny.pl/ddj7n

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK