10.04.2024 r., klasa 3P miała przyjemność gościć w rzeszowskim oddziale firmy DPS- Software. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję zapoznać się z fascynującym światem oprogramowania i inżynierii. Oto kilka punktów z naszej agendy:

- Wprowadzenie do oprogramowania inżynierskiego CAD/CAM/CAE

- Poznanie platformy 3DEXPERIENCE i jej możliwości w edukacji

- Praktyczne zastosowanie nowoczesnych narzędzi CAD 3D

- Poznanie procesu badania wytrzymałości w SOLIDWORKS

- Projektowanie procesu frezowania przy użyciu SolidCAM

- Zanurzenie się w inżynierii odwrotnej dzięki skanerowi peel 3d.

Po części teoretycznej uczniowie wraz z nauczycielami udali się do firmy WJATECH gdzie czekały na nich warsztaty praktyczne. Dziękujemy firmie DPS-Software i firmie WJATECH za zaproszenie i profesjonalne przedstawienie tematyki przemysłowej i technologii. Opiekunowie i uczniowie klasy 3P

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK