Jak co roku reprezentant naszej szkoły wziął udział w tym trzyetapowym konkursie. Pierwszy etap to eliminacje szkolne, natomiast drugi i trzeci odbywają sie w Krośnie.

Na drugim etapie uczniowie rozwiązują test leksykalno-gramatyczny na poziomie matury rozszerzonej. Trzeci etap to wypracowanie, również na tym poziomie oraz rozmowy w parach, wg protokołu egzaminu Cambridge B2 First (dawniej First Certificate).

Reprezentujący naszą szkołę Kacper Malejki zdobył zaszczytne IV miejsce. Jest to niewątpliwie ogromny sukces, zważywszy na wyjątkowo wysoki poziom tegorocznych uczestników oraz na fakt, że Kacper jest dopiero uczniem klasy drugiej. Laureatami głównych nagród zostali uczniowie liceów z klas dwujęzycznych.

Kacper był więc o krok od uzyskania bardzo wartościowej nagrody, jaką był voucher uprawniający do zdawania w/w egzaminu w Academi przy Studium Języków Obcych PANS w Krośnie.

Serdecznie gratulujemy Kacprowi i wierzymy, że w przyszłym roku również zawalczy o nagrodę główną.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK