[ Modernizacja infrastruktury Zespołu Szkół Nr 3 w Sanoku ]

remonty 39    Po miesiącach oczekiwań wreszcie doczekaliśmy się – nasza szkoła zyskała nowe oblicze. Dzięki staraniom wielu osób zostały przeprowadzone remonty i modernizacja szkolnej infrastruktury – szczególną uwagę zwraca otoczenie naszej placówki, ale i nowoczesny zespół hal sportowych.

    Z zewnątrz szkoła zyskała nowe otoczenie – zostały wyasfaltowane drogi dojazdowe do głównego budynku, jego zaplecza oraz do sąsiadujących warsztatów (budynek główny RCRE również przeszedł kapitalny remont), w których realizowane są zajęcia dla naszych uczniów. Dodatkowym atutem są wyczekiwane od dawna parkingi, dzięki którym można pomieścić wiele pojazdów. Wydzielone stanowiska ułatwiają sprawne korzystanie z dostępnych miejsc postojowych, optymalizują przemieszczanie się do kolejnych obiektów, znajdujących się na niniejszym terenie, przyczyniając się jednocześnie do podniesienia bezpieczeństwa – zarówno kierujących samochodami, jak i ruchu pieszego.

Wykonano nowe nawierzchnie ciągów komunikacji pieszej, co usprawniło poruszanie się w obrębie otoczenia naszej placówki, podnosząc jednocześnie bezpieczeństwo użytkowników. Funkcjonalność nowych chodników przyczyniła się bowiem nie tylko do ułatwienia przemieszczania się dużej grupy osób, ale stała się także niezbędnym elementem ewakuacyjnego ciągu komunikacyjnego.

    Długo oczekiwane remonty zostały przeprowadzone także w halach sportowych, które zyskały nowy wygląd. Podniesiono standard sal gimnastycznych: w tym celu wymieniono podłogę na dużej i małej hali, nadając im nowoczesny wygląd i wyposażając je w niezbędną infrastrukturę sportową, zamontowano nowoczesną rekuperację, odnowiono trybuny i szatnie.

   Podjęte działania miały na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników obiektów szkolnych, podniesienie jakości edukacji młodzieży kształcącej się w Zespole Szkół Nr 3 w Sanoku, uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego i wychowawczego placówki, zapewnienie odpowiedniego dostępu do zróżnicowanej oferty edukacyjnej dla nowych uczniów.

     Mamy nadzieję, że użytkownicy zadbają o to, aby wyremontowane i zmodernizowane obiekty szkolne służyły nie tylko obecnym uczniom, ale i następnym pokoleniom.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK