zdj08

W dniach 30 i 31.05.2023r. odbyła się wycieczka klas 3K, 2K w jeden z piękniejszych rejonów kraju, w Bieszczady.
Celem wycieczki szkolnej było przedstawienie uczniom walorów przyrodniczych i historycznych pasm górskich w łańcuchu Karpat. Pasma Bieszczadów znajdują się między Przełęczą Łupkowską a Przełęczą Wyszkowską. Dzięki uprzejmości p. przewodnik, Jadwigi Borek, uczniowie mieli możliwość poznać historię miejsc, które odwiedzali.

Uczniowie zwiedzili miejscowość Muczne, jak również wystawę przyrody w budynku Nadleśnictwa. Uczestnicy wycieczki wyszli na wieżę widokową oraz zobzczyli zagrodę dzikich zwierząt, żubrów. Następnie wyjechali do miejscowości Smerek oraz nad Solinę i skorzystali z nowo powstałej atrakcji turystycznej, jaką są gondole linowe. Opiekunami wycieczki szkolnej byli: Mirosław Bielec, Łukasz Pawłowski oraz Andrzej Śliwka

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK