„To, co robimy dla siebie umiera wraz z nami.
To, co robimy dla innych i świata pozostaje nieśmiertelne.”
A. Pike

Uczniowie naszej szkoły w ciągu ostatniego miesiąca oddali 17,5 litra krwi. Tym samym dołączyli do programu:
„Twoja krew, moje życie”, organizowanej w ramach programu polityki zdrowotnej Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2021-2026”.

Krew jest niezastąpionym lekiem ratującym życie i zdrowie ludzi.
Uczniom honorowym dawcom krwi należy się ogromna wdzięczność, za bezinteresowną postawę i dzielenie się z drugim człowiekiem cząstką samego siebie.
Honorowi dawcy krwi w naszej szkole:

Andreasik Tomasz
Witek Maciej
Wydrzyński Kacper
Zubel Bartosz

Krew można oddawać codziennie w godz. od 7:00 do 15:00 w budynku RCKIK przy ul. Mickiewicza 21B. (Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku, Budynek B, Instytut Medyczny).