15 października obchodziliśmy Święto Międzynarodowego Dnia Plecaka. Z tej okazji uczeń Wiktor Kozdroń wykonał pracę plastyczną w ramach konkursu „Co dodaje mi skrzydeł – moja pasja”. Celem konkursu jest pokazanie pasji dzieci z całej Polski w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Plecaka.
Organizatorem konkursu są: Fundacja Międzynarodowy Ruch Latających Plecaczków – Flying Bag oraz BIC Polska.
Czym jest święto Międzynarodowego Dnia Plecaka?
Dzieci tego dnia mają możliwość i przestrzeń do tego, by dzielić się swoimi pasjami, historiami i marzeniami, a jednocześnie okazję do dobrej, a przede wszystkim wspólnej zabawy! Pomysł powstał w 2018 roku i od razu spotkał się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony dzieci, studentów, rodziców i nauczycieli z wielu różnych państw, a święto znalazło już swoje stałe miejsce w kalendarzu, w dniu 15 października.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK