W ubiegłą sobotę udaliśmy się na półwysep Bellmulet oraz klify DownPatrick Head położone na północno – zachodniej krawędzi Irlandii. Mimo tego, że jak pokazują zdjęcia, pogoda tym razem nam nie sprzyjała, to jednak większość zdecydowała o rozszerzenie programu wycieczki o wizytę pod latarnią morską Broadhaven.

I znowu kilka relacji:

 

Najpierw od informatyków:

„Zajmuję się tworzeniem strony internetowej dla firmy Kudos Health, a w zasadzie je modernizacją oraz zmianą designu przy użyciu CSS i HTML, a także WordPress, tworzeniem skryptow w JavaScript ułatwiających użycie strony oraz zwiększeniu jej użyteczności. Następnym moim zadaniem było przeprowadzenie researchu dla firym dla której pracowałem w celu dalszego rozwoju i nowych przyszłych inwestycji oraz wprowadzanie nowych rekordów do arkusza kalkulacyjnego Excel."

„Naszym zadaniem było podłączenie hostingu do strony internetowej, a następnie ustawienie domeny na podstawie, której ma być wyszukiwana w przeglądarce internetowej. Wszystko to zostało zrobione za pomocą OnePageCRM, który również służy do zarządzania relacjami z klientami, którą mieliśmy ustawić na podstawie platformy MailChimp. Następnym zadaniem było poprawienie transparentalności strony firmy WolfAcademy dla której pracujemy. Zajmowaliśmy się porządkowaniem arkuszy."

„Pracuję w Computers4u, małej sieci sklepów komputerowych w Irlandii, w oddziale umieszczonym w Ballinie. Zajmuje się diagnozą i naprawą sprzętu komputerowego, laptopów jak i również komputerów stacjonarnych. Nie brakuje też telefonów, jak i nowych sprzętów, które potrzebują wstępnej konfiguracji przed trafieniem w ręce klienta. Zazwyczaj taka konfiguracja polega na zainstalowaniu systemu, sterowników, aktualizacji jak i przygotowanie systemu pod pracę - dlatego instalujemy też pakiet Office. Składam również jednostki centralne, jak i serwisuje laptopy - wymieniam dyski, klawiatury. Praca bardzo mi się podoba i czuję się w niej świetnie."

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK