10 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 104 rocznicy odzyskania niepodległości po 123 latach niewoli. Uroczystość stała się okazją do zastanowienia dla młodych ludzi, czym są dla nich patriotyczne wartości. Polska na przestrzeni setek lat przechodziła radosne i bolesne doświadczenia, a znajomość narodowej historii jest gwarancją budowania naszej przyszłości. Dlatego uczniowie klas 4TK, 1K i 3E przypomnieli wydarzenia związane z rozbiorami Polski, narodowymi powstaniami, I wojną światową. Akademia została uświetniona występem szkolnego zespołu muzycznego, który zaprezentował utwory takie jak „Rota”, „Legiony”, „Wojenko, wojenko”, „Przybyli ułani”.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK