image00„A wdzięczność nasza bez granic…” – pod takim hasłem 13 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na początku której głos zabrał dyrektor szkoły, dziękując nauczycielom za ich pracę. Następnie wygłoszone zostały „staropolskie” życzenia od uczniów oraz odbył się występ  „szkolnych Hamletów”, którzy wyrażali swe rozterki trapiące ich przed wejściem do klasy na lekcję. Prowadzące akademię uczennice zaprosiły także na koncert życzeń dedykowany wszystkim nauczycielom naszej szkoły – uczniowie docenili to, że zawsze dopisuje im humor, potrafią swoim postępowaniem rozładować napiętą sytuację, a także  pozwalają zachować optymizm i pogodę ducha. Dzięki Szkolnej Orkiestrze Dętej uroczystość nabrała wyjątkowego charakteru.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK