12 maja 2022 roku młodzież z klasy 1P wzięła udział w akcji „Pomoc dla Ukrainy ‘’. Zebrano odpowiednią kwotę pieniędzy, za którą zakupiono między innymi czekolady, batoniki, żelki, ciastka, soczki oraz inne słodkości. Inicjatorem tej akcji byli rodzice oraz uczniowie. Nawiązano współpracę z fundacją, która przekazała przygotowane paczki Dzieciom z Domu Dziecka w Czernihowie. Bezinteresowna pomoc innym ludziom może sprawić, że świat stanie się lepszym miejscem i dla dzieci z Czernichowa stał się, choć trochę bardziej przyjazny. Otrzymaliśmy zdjęcia i film, które obrazują radość dzieci z otrzymanych prezentów. Cieszymy się z tego, że choć w małym stopniu mogliśmy pomóc dzieciom w tak trudnej sytuacji.

Dziękujemy firmie Drummonds za pomoc w przygotowaniu paczek.

filmPodziękowania