Z końcem roku szkolnego dla klas maturalnych dobiegł również końca projekt Erasmus+ "Teoria w praktyce: nauczyciele i uczniowie w firmach". Mimo szalejącej pandemii udało się zorganizować wyjazdy szkoleniowe  grupy nauczycieli, a  następnie 25 uczniów. Nauczyciele przedmiotów zawodowych poprzez  odbycie staży w irlandzkich firmach w sierpniu 2021, zidentyfikowaniu kompetencji kluczowych, a następnie przekazaniu ich uczniom sprawili,  że odbyte przez nich miesiąć później  praktyki zakończyły się pełną realizacją programów staży. Dowodem tego są właśnie certyfikaty dokumenty Europass Mobilność, które zostały wręczone uczestnikom projektu podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. Dokumentują one nie tylko nabyte kompetencje zawodowe ale i językowe i społeczne. Gratulujemy i zapraszamy kolejne roczniki do udziału w programie Erasmus+ sektora kształcenie i szkolenie zawodowe.

A poza tym, wszyscy tegoroczni maturzyści, którzy ukończyli naukę w szkole 29 kwietnia, już wszystkie egzaminy maturalne mają za sobą! Pozostało, już tylko spokone oczekiwanie na same dobre  i bardzo dobre wyniki.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK