image09   Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Wiktor Kozdroń z klasy 1p zdobył wiele nagród w konkursach plastycznych na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim.

W ubiegłym tygodniu odebrał nagrodę w Katowicach za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie ,,Zostań Powstańczym eksploratorem!” organizowanym przez Instytut Myśli Polskiej im. Wojciecha Korfantego. Wymienić należy jeszcze inne sukcesy Wiktora:
I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym ,,Wariacje na temat – czyli zabawa z mistrzami pędzla” (październik 2021)
Laureat konkursu plastycznego ,,Twarze Niepodległej” organizowanego przez Lipskie Centrum Kultury (październik 2021)
I miejsce w konkursie plastycznym ,,Zabawa ze Sztuką” organizator ODK Gagatek w Sanoku (listopad 2021)
I miejsce w wojewódzkim konkursie ,,Jesienią góry są najszczersze” pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Rzeszowa (listopad 2021)
Laureat ogólnopolskiego konkursu plastycznego ,,Mediacja ma moc” pod patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Sądu Okręgowego w Rzeszowie (listopad 2021)
Wiktor tworząc swoje prace posługuje się techniką pirografii (jest to technika wypalania na drewnie przy użyciu pirografu – narzędzia z metalową końcówką rozgrzewaną za pomocą prądu).
Wiktorowi gratulujemy!!! Życzymy wielu ciekawych pomysłów i sukcesów w twórczości artystycznej.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK