logo-zs3Erasmus 2021OFICJALNE LOGO PROJEKTU

 

 

 

Informujemy, że w ramach projektu Erasmus+ ”Güncellenen Geleneksel Sanatlar” (Zaktualizowane sztuki tradycyjne) rozpoczynamy rekrutację na wyjazd uczniów do Portugalii, który odbędzie się w marcu. Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie do koordynatora projektu (p. Kulawiak – Roman) wniosku ucznia o udział w mobilności, zgody prawnych opiekunów na wyjazd i pozostałej dokumentacji określonej w regulaminie projektu w terminie do 28 stycznia 2022r.

Wniosek (wraz z oświadczeniami) i wymagania rekrutacyjne dostępne są u koordynatora projektu.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK