art-spo2

 

Od 8-22 listopada 2021r. w naszej szkole odbywa się zbiórka artykułów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwych do przechowywania, np. makaron, ryż, kasza, mąka, cukier, olej, herbata, słodycze, itp.

Można również przynosić środki czystości, np. mydło, płyn do prania, płyn do mycia naczyń, szampon, itp.

Zbiórkę organizuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku „Wsparcie Swego od Swego”, którego odbiorcami będą najbardziej potrzebujący seniorzy.

Wyżej wymienione produkty można przynosić do sali 105, czyli do pani pedagog.

 

Liczymy na Was!

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK