logo-zs3Erasmus-PL-2021OFICJALNE-LOGO-PROJEKTU

 

Informujemy, że w ramach projektu Erasmus+ ”Güncellenen Geleneksel Sanatlar” (Zintegrowane sztuki tradycyjne) rozpoczynamy rekrutację na wyjazd uczniów do stolicy Estonii (Tallinn), który odbędzie się w grudniu niniejszego roku szkolnego. Zainteresowane osoby proszone są o dostarczenie do koordynatora projektu (p. Kulawiak – Roman) wniosku ucznia o udział w mobilności, zgody prawnych opiekunów na wyjazd i pozostałej dokumentacji określonej w regulaminie projektu w terminie do 15 listopada 2021r.

Wzór wniosku (wraz z oświadczeniami) dostępny jest u koordynatora projektu.

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK