image06

Trzeci tydzień rozpoczął się zmianą pogody. Nie oznaczało to niestety, że przestało padać, a tylko że deszczowi zaczął towarzyszyć zimny wiatr. Na szczęście nie zakłóciło to w żaden sposób przebiegu praktyk. 

Sławek, Norbert i Arek w firmie Engineering Documentation  tworzyli aplikacje webowe umożliwiające zarządzanie zasobami informatycznymi oraz ich użytkownikami.

Napisali oni również kilka innych programów takich jak konwerter plików, aplikację formatującą pliki xlsx według dostarczonego szablonu czy oprogramowanie tworzące strukturę folderów na podstawie pliku wejściowego, a wszystko to z użyciem następujących języków programowania: JavaScript (wraz z Framework'ami React oraz Express), CSS, Java i C#. Podobne zadania w firmie Kudos Health realizują Michał i Szymon oraz  Karolina, Antek i Kuba w firmie Garavough. Ich praca obejmuje również zarządzanie stronami internetowymi swoich firm.  Z kolei Kamil i Miłosz w gazecie Sligo Weekender zajmowali się układaniem szaty graficznej gazety jak i obsługą bazą danych pisma. 

Każdego dnia po pracy, każdy, kto się czuje się jeszcze na siłach udaje się do Regional Sligo Sports Centre, gdzie może skorzystać z siłowni czy popływać w basenie. 

Jak zwykle zwieńczeniem tygodnia była wycieczka. Tym razem na klify Slieve League w Donegal oraz na plażę Silver Strand, gdzie na maksymalnie sześć godzin, do najbliższego przypływu, na piasku został utrwalony ślad naszej wizyty (szczegóły na zdjęciach).

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK