V BIEG ERASMUSA

 

W najbliższy piątek w całym kraju będzie podjęta próba pobicia rekordu Polski w kategorii „największej liczby osób, które wezmą udział w wirtualnym biegu w ciągu 24 godzin”. Akcja organizowana jest przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności pod patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

W tegorocznej, piątej już edycji, udział weźmie także nasza szkoła. Reprezentować nas będzie mgr Damian Dziewiński (kapitan drużyny), mgr inż. Łukasz Łagożny, mgr Maciej Podstawski i mgr inż. Karol Szałajko.

Startujemy 24 września przy Arenie Sanok o godz. 15:30.

Zapraszamy do wspierania naszych przedstawicieli.

 

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK