23 kwietnia br. w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbyło się oficjalne wręczenie nagród za wysokie wyniki w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym w 2020 r. W ramach ogłoszonego naboru 3 kluby i stowarzyszenia złożyły 7 wniosków, z tego: UKS Niedźwiadki Mosir Sanok – 5 wniosków, Klub Sportowy „Komunalni Sanok” – 1 wniosek i Sanocki Klub Łyżwiarski „Górnik” – 1 wniosek. Podczas spotkania burmistrz pogratulował młodym sportowcom imponujących wyników, motywacji i wysiłku wkładanego w treningi. Zapewnił też o dalszym wspieraniu sportowców.

 

Nagrody otrzymali zawodnicy UKS „Niedźwiadki” MOSIR Sanok Kacper Rocki (klasa 2K), Dawid Żółkiewicz (klasa 2TS), Filip Wiszyński (klasa 2TA).

 

Stypendia otrzymali zawodnicy UKS ,,Niedźwiadki MOSIR Sanok Aleks Radwański (klasa 2K), Mateusz Koczera (klasa 2TA), Radosław Orzechowski (klasa 2TB).

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK