„Życiowe wyzwania nie powinny Cię paraliżować.

Powinny pomóc Ci odkryć, kim naprawdę jesteś.”

(Bernice Johnson Reagon).

W dniu 30 kwietnia 2021 roku pożegnaliśmy klasy czwarte. Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią i nauka zdalną, 16 absolwentów ukończyło szkołę z wyróżnieniem, a Rada Rodziców ufundowała dla nich nagrody książkowe.

Tegoroczne pożegnanie odbyło się bez uroczystej  akademii, uścisków dłoni i radości. Sytuacja na świecie i w naszym kraju, spowodowała, że nasze pożegnanie było nietypowe. Życzymy Wam licznych sukcesów, jesteśmy pewni, że każdy z Was zostawił cząstkę siebie w murach naszej szkoły, której ślad pozostanie na zawsze.

Kochani, idźcie przez życie z zapałem i entuzjazmem, nie rezygnujcie z marzeń i planów, każdy z Was ma bowiem ważną rolę do spełnienia. Nigdy nie traćcie nadziei i wiary we własne siły oraz możliwości drugiego człowieka.

Żegnamy Was, życząc, by jak najwięcej Waszych marzeń się spełniło, by nigdy nie zabrakło przy Was bliskich osób, z którymi będziecie mogli dzielić swoją radość i szczęście. Mamy nadzieję i głęboką wiarę, że spotkamy się jeszcze w zupełnie nowej i pięknej rzeczywistości.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne ZS3 Sanok