tenis-stolowy 7
   2 grudnia 2014 r w Zespole Szkół Zawodowych w Ustrzykach Dolnych odbyły się zawody rejonowe w tenisie stołowym chłopców. Udział w zawodach wzięło 7 szkół średnich.
Nasi zawodnicy zmierzyli się w grupie z I Liceum Ogólnokształcącym z Sanoka i Zespółem Szkół Ponadgimnazjalnych w Lesku. Oba mecze wygraliśmy 3:0.
W półfinale nasi reprezentanci zmierzyli się z drużyną Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzozowie, ostatecznie wygrywając 3:1.

W finale nasi uczniowie pokonali I Liceum Ogólnokształcące z Brzozowa. Nie pozostawili złudzeń swoim rywalom, bez straty seta zwyciężyli zajmując pierwsze miejsce w turnieju.

Tym samym nasza szkoła awansowała do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w drugiej połowie grudnia w Nowej Sarzynie.