20.10.2014r. w miejscowości Kolbuszowa przy słonecznej pogodzie odbyły się finały wojewódzkie w biegach przełajowych. Po Bardzo dobrym występie naszej szkolnej reprezentacji na eliminacjach powiatowych wszyscy mieliśmy wysokie oczekiwania i ... Nie zawiedliśmy się. Wyruszyliśmy pełni chęci do walki zaś każdy z naszych reprezentantów dał z siebie sto procent możliwości, co udowodniły wyniki, które były jednocześnie ich własnymi rekordami. I tak zajęte miejsca to kolejno od prawej:


Paweł Stach 2TI (32 miejsce),
Maciek Hunia 2TS (7 miejsce),
Jakub Frydryk 2TK (63 miejsce),
Rafał Zdziarski 4TI (51 miejsce).

    Chłopcy mimo odniesienia sukcesów czują niedosyt i rozpoczynają już treningi przed czerwcowymi drużynowymi finałami wojewódzkimi w lekkoatletyce.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK