poza zasiegiem28.09.2012r odbyły się zawody Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych na stadionie MOSIR w Sanoku.


Naszą szkołę reprezentowały drużyny zarówno dziewcząt (w ostatnich latach były problemy z kompletowaniem drużyny) jak  i chłopców, którzy występowali w roli faworyta. Dziewczyny walczyły na miarę swoich możliwości, co pozwoliło im zająć 7 miejsce na 8 startujących drużyn.
Drużyna męska, która w ubiegłym roku zgubiła pałeczkę, przez co zaprzepaściła udział w finale wojewódzkim, na szczęście w tym roku nie popełniła tego błędu. Po tej konkurencji opiekunowie, D. Dziewiński i S. Stangierski, przeczuwali, że nasi zajmą wysoką lokatę. Chłopcy wygrali z olbrzymią przewagą, bo aż 195pkt!!! Wynik punktowy 1095, który został uzyskany na 95%, pozwoli wystartować w czerwcu 2013 r. w finale wojewódzkim, który odbędzie się w Rzeszowie.
Warto wspomnieć o rekordzie szkoły w biegu na 800m, który poprawiła uczennica klasy 3TK, Katarzyna Mużył (2:46,09), natomiast uczeń Dawid Adamski z klasy 3TA wyrównał rekord szkoły na 1500m (4:29,03).

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK