bieg4.10.2012r.na Błoniach w Sanoku odbyły się indywidualne biegi przełajowe na szczeblu powiatowym.
Rywalizację rozpoczęły dziewczęta na dystansie 1000m. Naszą szkołę reprezentowała Katarzyna Mużył. Bieg rozpoczęła spokojnie, jednak w miarę upływającego czasu wyprzedziła rywalki. Niestety, zajęła 8 miejsce, co nie pozwoliło jej zakwalifikować się do zawodów wojewódzkich.
Chłopcy natomiast pobiegli na dystansie 1200m i zajęli czołowe miejsca. Pewne zwycięstwo odniósł Dawid Adamski (3TA), jako drugi linię mety przerkroczył Adrian Bieniek (1TI). Adrian Adamiak (3TM) przybiegł po fascynującym finiszu na 5 miejscu. Tych trzech uczniów wystąpi w finale wojewódzkim, który odbędzie się 18.10.2012r w Kolbuszowej.
Pozostali zawodnicy zajęli następujące miejsca:
KULIKOWSKI HUBERT (1TF) 9 m-ce
FEMIN RAFAŁ (3TM) 10 m-ce
FIGIELA PRZEMYSŁAW (1TB) 12 m-ce
KONIECZNY MATEUSZ (3TM) 19 m-ce
Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK