bieg18.10.2012r. przy pięknej i słonecznej pogodzie odbyły się w Kolbuszowej  Mistrzostwa  w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Startowało blisko 80 zawodników. Poprzez eleminacje powiatowe prawo startu wywalczyło 4 uczniów naszej szkoły. Najlepiej z reprezentantów pobiegł Dawid Adamski  (3TA) zajmując 13 miejsce.

 

Naszą szkołę reprezentowali także:

Adrian Bieniek (1TF)

Hubert Kulikowski (1TF)

Adrian Adamiak (3TM)

Opiekunem drużyny był p. Maciej Podstawski natomiast do zawodów przygotowywał reprezentantów p. Damian Dziewiński.

Naszym uczniom dziękujemy za sportową rywalizację.

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK