O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  ZASADY REKRUTACJI  |

08-batminton  W dniach 24 oraz 25 października w naszej szkole rozegrane zostały półfinały wojewódzkie w badmintonie dziewcząt i chłopców. Rywalizację rozpoczęły dziewczyny, które w ostatecznej klasyfikacji uplasowały się na miejscu piątym. Następnie do gry przystąpili chłopcy - zdobywając I miejsce zapewnili sobie awans do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Nowej Dębie.

 

Reprezentacja dziewcząt: Piszko Renata 4TF, Gąsior Sandra 2TF, Wach Katarzyna 4TF.

Reprezentacja chłopców: Mołczan Łukasz 1TA, Gocek Arkadiusz 4TS, Gocek Dawid 3TM.

Szczegółowe wyniki przedstawiamy poniżej:

 

DZIEWCZĘTA

 

 

GRUPA A

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZS 3 SANOK

 

2-3

3-0

 

5-3

1-1

2

ZS 2 SANOK

3-2

 

3-0

 

6-2

2-0

1

II LO KROSNO

0-3

0-3

   

0-6

0-2

3

GRUPA B

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZSP 5 KROSNO

 

3-1

3-1

 

6-2

2-0

1

ZSE BRZOZÓW

1-3

 

0-3

 

1-6

0-2

3

ZS 5 SANOK

1-3

3-0

   

4-3

1-1

2

GRUPA C

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZSP 1 KROSNO

 

3-0

3-1

 

6-1

2-0

1

I LO SANOK

0-3

 

3-0

 

3-3

1-1

2

ZSP 4 KROSNO

1-3

0-3

   

1-6

0-2

3

GRUPA D

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

II LO SANOK

 

3-0

3-1

 

6-1

2-0

1

MZS 5 KROSNO

0-3

 

0-3

 

0-6

0-2

3

ZS 1 SANOK

1-3

3-0

   

4-3

1-1

2

ZASTOSOWANO SCHEMAT GIER:

UTWORZONO GRUPĘ I ROZEGRANO MECZE ,,KAŻDY Z KAŻDYM’’

MECZE FINAŁOWE

Szkoła

1.

2.

3.

4.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZS 2 SANOK

 

1-3

3-1

3-1

 

7-5

2-1

2

ZSP 5 KROSNO

3-1

 

0-3

0-3

 

3-7

1-2

4

ZSP 1 KROSNO

1-3

3-0

 

0-3

 

4-6

1-2

3

II LO SANOK

1-3

3-0

3-0

   

7-3

2-1

1

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW:

I MIEJSCE – II LO SANOK

II MIEJSCE – ZS 2 SANOK

III MIEJSCE – ZSP 1 KROSNO

IV MIEJSCE – ZSP 5 KROSNO

V – VIII MIEJSCE – ZS 3 SANOK, ZS 5 SANOK, ZS 1 SANOK, I LO SANOK

IX –XII MIEJSCE – ZSE BRZOZÓW, ZSP 4 KROSNO, MZS 5 KROSNO, II LO KROSNO

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

1. II LO SANOK

2. ZS 2 SANOK

 

CHŁOPCY

 

GRUPA A

Szkoła

1.

2.

3.

4.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZSE BRZOZÓW

 

3-1

3-0

3-0

 

9-1

3-0

1

ZSP 4 KROSNO

1-3

 

3-0

3-0

 

7-3

2-1

2

 

ZSP 2 KROSNO

0-3

0-3

 

0-3

 

0-9

0-3

4

ZSP 1 KROSNO

0-3

0-3

3-0

   

3-6

1-2

3

GRUPA B

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZS CZUDEC

 

2-3

3-0

 

5-3

1-1

2

ZS 2 SANOK

3-2

 

3-0

 

6-2

2-0

1

I LO SANOK

0-3

0-3

   

0-6

0-2

3

GRUPA C

Szkoła

1.

2.

3.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZSP 5 KROSNO

 

0-3

3-1

 

3-4

1-1

2

II LO SANOK

3-0

 

3-0

 

6-0

2-0

1

MZS 5 KROSNO

1-3

0-3

   

1-6

0-2

3

GRUPA D

Szkoła

1.

2.

3.

4.

lotki

sety

mecze

miejsce

ZS 3 SANOK

 

3-0

3-0

3-0

 

9-0

3-0

1

ZS 1 SANOK

0-3

 

2-3

3-1

 

5-7

1-2

3

 

II LO KROSNO

0-3

3-2

 

3-1

 

6-6

2-1

2

ZS 5 SANOK

0-3

1-3

1-3

   

2-9

0-3

4

ZASTOSOWANO SCHEMAT GIER:

UTWORZONO GRUPĘ I ROZEGRANO MECZE ,,KAŻDY Z KAŻDYM’’

MECZE FINAŁOWE

Szkoła

1.

2.

3.

4.

lotki

sety

mecze

miejsce

II LO SANOK

 

0-3

3-1

3-0

 

6-4

2-1

2

ZS 3 SANOK

3-0

 

3-0

3-1

 

9-1

3-0

1

ZS 2 SANOK

1-3

0-3

 

3-1

 

4-7

1-2

3

ZSE BRZOZÓW

0-3

1-3

1-3

   

2-9

0-3

4

KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW:

I MIEJSCE – ZS 3 SANOK

II MIEJSCE – II LO SANOK

III MIEJSCE – ZS 2 SANOK

IV MIEJSCE – ZSE BRZOZÓW

V – VIII MIEJSCE – ZSP 4 KROSNO, ZS CZUDEC, II LO KROSNO, ZSP 5 KROSNO

IX –XII MIEJSCE – ZS 1 SANOK, ZSP 1 KROSNO, MZS 5 KROSNO, I LO SANOK

XIII –XIV MIEJSCE – ZS 5 SANOK, ZSP 2 KROSNO

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

1. ZS 3 SANOK

2. II LO SANOK

 

Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies. Odwiedzając naszą stronę bez dokonania zmian ustawień swojej przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celu ułatwienia korzystania z serwisu.
OK