Zbliża się czas ważnego dla Ciebie Wyboru – szkoły, a także kierunku kształcenia.
Chcemy Ci w tym pomóc, dlatego założyliśmy skrzynkę kontaktową, na którą będziesz mógł wysyłać swoje pytania dotyczące nauki w Zespole Szkół nr 3: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Możesz pytać o wszystko: Jakich przedmiotów będziesz się uczyć na danym kierunku?
Jakie egzaminy będziesz zdawać? W której klasie będą odbywać się praktyki?
To tylko niektóre z nich. Czekamy na Twoje pytania. Odpowiadać będą na nie nauczyciele – osoby, które rzetelnie przekażą wszystkie informacje dotyczące kształcenia w naszej szkole.
Warto też zajrzeć do menu DLA UCZNIÓW KOŃCZĄCYCH SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ, gdzie można znaleźć wiele informacji.