Opiekuństwo w poszczególnych klasach otrzymali:

• Ia - p. Z. Dobroć
  • Ib - p. E. Sołtysik
  • Ic - p. M. Kosturska
  • Id / g - p. W. Fedoryszak
  • Ie - p. H. Sobolak
  • If - p. B. Ciętka
  • Ii - p. Z. Futyma
  • IIa - p. E. Dżoń
  • IIb - p. D. Sawczak
  • IIc - p. J. Lubas
  • IId / g - p. E. Sołtysik
  • IIe - p. T. Kenar
  • IIf - p. H. Sobolak
  • 1aTM - p. Z. Dobroć
  • IIIa - p. D. Sawczak
  • IIIb - p. B. Kenar
  • IIId / g - p. M. Wania
  • IIIe - p. J. Wójcicki
  • IIIf - p. Z. Słuszkiewicz

W roku szkolnym 1988 / 89 działały następujące organizacje i koła zainteresowań:
Samorząd Szkolny, Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej, Towarzystwo Przyjaźni Polsko - Radzieckiej, Polski Czerwony Krzyż, Liga Obrony Kraju, Koło Miłośników Kultury, Koło Recytatorskie, Koło Fotograficzne, Koło Młodych Mistrzów Techniki, Koło Metaloplastyki, Szkolne Koło Sportowe, Szkolne Koło Turystyczno - Krajoznawcze.

Migawki z uroczystości zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. Program artystyczny przygotował zespół artystyczny pod kierunkiem p. Ireny Nahurskiej. Były wiersze, skecze, piosenki i ... Kwiaty.

To fotograficzne pamiątki mniej oficjalnego spotkania.

Pożegnanie klas trzecich... Jest to to jedna z najbardziej wzruszających uroczystości w naszej szkole. Kolejna grupa młodzieży opuszcza szkolne mury i wchodzi w dorosłe, pełne problemów życie. Dyrekcja i grono pedagogiczne doceniają trzyletni wysiłek, honoruje nagrodami najlepszych uczniów. W tym roku szkolnym wyróżniono następujących uczniów:

• Grzegorza Paszkiewicza z IIIg
  • Jerzego Borka z IIId
  • Bernarda Sołtysika z IIIg
  • Marka Wojtonia z IIIa
  • Bogusława Pastuszaka z IIIc
  • Macieja Damińskiego z IIIc
  • Grzegorza Kopca z IIIc
  • Dariusza Oberca z IIIb
  • Tadeusza Herbuta z IIIf
  • Mariusza Filipczaka z IIIc
  • Artura Maciejewskiego z IIIc
  • Andrzeja Wójcika z IIIa
  • Mariusza Bieńczaka z IIIe.

Uczniowie ci uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce. A oto ci którzy najlepiej opanowali przyszły zawód:

• Jan Kasprzyk
  • Maciej Barłóg
  • Jacek Brząska który ponadto uzyskał dobre wyniki w nauce.

Wyróżniono także Wacława Jasińskiego, Jacka Grządziela, Ryszarda Wójcika, Mariana Kubickiego, Wojciecha Pałkę, J ózefa Latuska;

Dwaj uczniowie Marek Maślany i Wojciech Żywicki otrzymali nagrodę za reprezentowanie szkoły w konkursie "Najlepszy uczeń w zawodzie ślusarz".

W sporcie wyróżnili się:

• Maciej Podczaszy
  • Robert Pilszar
  • Ireneusz Sabat
  • Bernard Sołtysik
  • Jan Oleniacz
  • Grzegorz Mermer
  • Maciej Jus
  • Bogusław Mizianty
  • Bogusław Indyk.

Przyznano również nagrody za aktywny udział w życiu szkoły. Otrzymali je: Danuta Stelmach, Paweł Barbara, Zbigniew Sokołowski, Robert Hostyński i Andrzej Osenkowski.

A tak 9 czerwca 1989 roku został utrwalony przez członków szkolnego koła fotograficznego.