O SZKOLE  |  PLAN LEKCJI  |  DZIENNIK  |  AKTUALNOŚCI  |  SPORT W SZKOLE  |  film FILMY film |  FACEBOOK  |  REKRUTACJA  |  NABÓR ELEKTRONICZNY  |

Prosimy zdających wszystkich klas 3-ich, którzy zdają egzaminy w sesji letniej czerwiec-lipiec 2020r. o zapoznanie się z następujacymi dokumentami:

- Komunikat w sprawie harmonogramu przeprowadzania egzaminów w 2020 roku (Formuła 2017)
- Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie obowiązująca w roku 2020 (Formuła 2017) (Informacja dla zdającego egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w roku szkolnym 2019/2020 od strony 119 do strony 126.)

- Komunikat w sprawie szczegółowych sposobów dostosowania warunków i form przeprowadzania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w roku 2020 (Formuła 2012 i 2017).
- Komunikat MEN w sprawie wykazu olimpiad tematycznych i turniejów związanych z wybranym przedmiotem lub dziedziną wiedzy uprawniających do zwolnienia z części pisemnej egzaminu w roku szkolnym 2019/2020.

Zapoznanie się z dokumentacją potwierdzamy włąsnoręcznym podpisem na listach u wychowawców klas.

Ważne: od sesji czerwiec-lipiec 2020 wszystkie egzaminy nadzorowane są systemem informatycznym SIOEPKZ.

Po założeniu kont każdy zdający otrzymał e-mail z loginem i hasłem do aktywacji konta.

Kolejne e-maile będą informacją o stanie przygotowania organizacyjnego do egzaminu.