Próbny egzamin zawodowy - czerwiec 2018

5.06.2018r. (wtorek) o godz. 10:40 odbędzie się próbny egzamin (próbne logowanie oraz zapoznanie się z platformą Wirtualnego Serwera Egzaminacyjnego) przeprowadzany na komputerach.

Wszyscy uczniowie, którzy 19.06.2018r. zdają egzamin w salach: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem części pisemnej (w zakładce „EGZAMINY ZAWODOWE”) i stawili się o wyżej wymienionej godzinie w wyznaczonych salach.

Obecność wszystkich uczniów obowiązkowa.