23 marca 2018 r.  to termin ogłoszenia wyników egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2018.

Każdy uczeń, który nie zdawał lub nie zdał egzaminu, ma prawo złożyć deklarację w terminie do 7 dni na sesję czerwiec-lipiec 2018 (do 30 marca).

W związku z przerwą świąteczną prosimy o złożenie deklaracji jak najwcześniej (najlepiej po otrzymaniu wyników). Jest to związane z koniecznością złożenia harmonogramów oraz list zdających egzamin pisemny i praktyczny.

W przypadku wyjazdów uczniów na wakacjach proszę zgłosić wcześniej u wicedyrektora B. Bałuta szczególne przypadki celem dopasowania harmonogramu.