Egzaminy zawodowe czerwiec-lipiec 2018r.

TUTAJ (kliknij aby pobrać plik)  - informacja dla zdających egzaminy z poszczególnych kwalifikacji w sesji letniej czerwiec/lipiec 2018r.

Każdy uczeń ma obowiązek zapoznać się z w/w dokumentami i potwierdzić to u wychowawcy klasy. Dotyczy to zarówno uczniów powtarzających egzaminy oraz uczniów z następujących klas:

3TS - kwalifikacja M12

3TE - kwalifikacja E07

3TM - kwalifikacja E18
3TI, 3TK, 3TF - kwalifikacja E13
2TI, 2TK, 2TF - kwalifikacja E12

3TA - kwalifikacja M19

Ważne:

Deklaracje dla w/w kwalifikacji należy składać do 16 lutego 2018r. w sekretariacie szkoły.

Wyniki z sesji styczeń-luty 2018 będą 23 marca 2018r.

Deklaracje do egzaminu poprawkowego może składać uczeń, który otrzymał oficjalne wyniki z OKE.

Deklaracje uczniów powtarzających egzamin należy złożyć do 30 marca 2018r.