erasmus

Ogłaszamy konkurs na logo projektu Erasmus+, który od października 2020r. jest realizowany w naszej szkole (w ramach współpracy międzynarodowej państw głównie europejskich).

Zadaniem uczestnika konkursu jest opracowanie logo w dowolnej formie graficznej z zastosowaniem dowolnego programu komputerowego. Logo może zawierać grafikę czy treści odnoszące się do tematyki projektu, szkół / państw współpracujących, Unii Europejskiej łączącej narody.

Informacje o projekcie:

Tytuł:

oryginalny: Güncellenen Geleneksel Sanatlar

roboczy: Updated Traditional Arts

tłumaczenie: ZAKTUALIZOWANE SZTUKI TRADYCYJNE

Państwa / miasta / szkoły współpracujące:

Turcja – Bursa

Włochy – Messina

Hiszpania - Sant Vicenç de Castellet

Portugalia – Coimbra

Estonia – Tallinn

Polska – Sanok

Problematyka:

1. główny cel: rozwój sztuki (zainteresowanie różnymi działaniami artystycznymi (muzyka, śpiew, taniec, itp.),
  2. integracja kulturowa (poznawanie kultury, języka, tradycji, twórczości regionalnej oraz dziedzictwa literackiego szkół współpracujących),
  3. przełamywanie barier językowych (projekt będzie realizowany w j. angielskim),
  4. stosowanie innowacji i kreatywności w edukacji,
  5. wykorzystywanie różnych zawodów do realizacji celów projektowych,
  6. propagowanie aktywności uczniów, współpracy międzynarodowej podczas wyjazdów do szkół partnerskich i w trakcie nauczania zdalnego,
  7. wykorzystanie drukarek 3D do realizacji celów projektowych,
  8. wdrażanie do maksymalnego wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych i komunikacyjnych.

Termin przesłania własnej propozycji logo: 6.11.2020r.

Propozycję logo należy przesłać na e-dzienniku (OneDrive) do p. Edyty Kulawiak – Roman.