S1
240 uczniów z województwa podkarpackiego otrzymało stypendia Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Wyróżnionym pogratulowały wojewoda podkarpacki Ewa Leniart i podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch.

W naszej szkole już po raz drugi stypendium otrzymał uczeń klasy 4 TI Marcin Kocioła.

Gratulujemy!

Uroczystość wręczenia stypendiów odbyła się 4 lutego w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Za wyniki w minionym roku szkolnym Prezes Rady Ministrów przyznał 240 stypendiów dla uczniów z naszego województwa.

Stypendium wypłacane jest ze środków budżetu państwa w dwóch ratach i wynosi łącznie 3 tys. zł. Jest przyznawane uczniowi szkoły maturalnej, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.